تبلیغات
شعر و حرف های خواندنی - رویای عشق

رویای عشق

چهارشنبه 2 آبان 1386 10:10 ق.ظ

نویسنده : پویان
ارسال شده در: عمومی ،

باران اشکهایم بر روی عکس تو جاری می شود و نوشته هایم را سیل اشکانم دربرمی گیرد و مرا به یاد آغوش گرمت که هیچ گاه در آن جایی نداشتم می اندازد . تو با نگاهت مرا اسیر خود کردی و با خشمت مرا می کشتی و با لبخندت مرا زنده می کردی ولی وقتی تو را از دست دادم برای همیشه مُردم و هیچ گاه مِهر هیچکس جز تو در قلبم نخواهد نشست. معنای عشق برایم تازه شد و دیگر نمی توانم در برابر آن مقاومت کنم و خود را تسلیم تو می کنم و شاید دیگر دیر شده باشد ولی این را بدان که دیگر جز تو به هیچکس فکر نخواهم کرد . شاید دلیل دوری من از تو این باشد که من نمی توانستم به تو بگویم دوستت دارم و این به دلیل غرور بی جای من است .

Image and video hosting by TinyPic

تصویر دیگری از ستارگان برایم جلوه می کند و تو مانند یک ستاره در آسمان عشقم نمایان می شوی و مرا از تاریکی نجات می دهی و وقتی که تو را از دست دادم ستارگان هم یگر برای من جلوه ای ندارند .  

سلام به شما دوستان عزیز که به وبلاگ حقیر من سر می زنید و نظر می دید خیلی ممنون . یکی از بچه ها پرسیده چرا به عشقت نمی رسی؟  شاید این قسمت باشه . ولی شایدم تقصیر خودم بود ولی دیگه من نمی تونم به اون برسم چون با دیگری رفت و مرا تنها گذاشت، البته انسان تا چیزی رو از دست نده قدرش و نمی دونه . وقتی اینجا اولین بارون پاییزی اومد زدم بیرونو رفتم زیر بارون قدم بزنم وای که چه هوایی بود و مناسب حال ما عاشقا، همش تو فکر تو بودم ای بهترین نقطه آغاز زندگی برای من و با خودم شعر قشنگ و زیبای شیرین جان و تو پست قبلی باید برم زیر بارونو می خوندم و جای یار را در کنارم خالی می دیدم. حقیقت عشق غم است . بچه ها ایشالله که از عکسا خوشتون بیاد حتماً منو درجریان قرار بدید که عکس ها قشنگ هستند یا نه ؟ خوب این دفه هم با کمک شیرین جان یه سری شعر آماده کردیم امیدواریم خوشتون بیاد .

تا پست بعدی در پناه اهورامزدا سالم و عاشق باشید .

دستم بگیر کز غم ایام خسته ام                 نازم بکش که عاشقم و دل شکسته ام

ز خود مران مرا که قسم می خورم هنوز      جز با دو چشم مست تو عهدی نبسته ام

                                                  ****

گوش به آوازم بده دل به سازم بده

در هوای عاشقی با عشق پروازم بده

گوش به فریادم بده ، دوست داشتن رو یادم بده

با نگاه خواستنیت خواستی بر بادم بده

                                             ****

گر در کنار او نیستم چه می شود                                                  

از دست او ستاره بچینم چه می شود

گفتم چه وقت جان بدهم پیش چشم تو

او ناز کرد و گفت ببینم چه می شود .  

 

Image and video hosting by TinyPic


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 7 آبان 1386 10:10 ق.ظنمایش نظرات 1 تا 30